Admiral Ushakov Maritime Institute

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Абітурієнтові
Студентові
Курси для плавскладу
№ п/п ПІБ Диплом
серія номер Дати видачі
Судноводіння
1 Александров Олексій Анатолійович К19 20 30.06.2019
2 Анатоленко Євген Юрійович К20 52 02.03.2020
3 Аністратенко Ігор Олександрович К20 53 02.03.2020
4
Батяєв Андрій Сергійович К19 1 30.06.2019
5
Бородін Сергій Іванович К19 17 30.06.2019
6
Бургар Владислав Віталійович К19 2 30.06.2019
7 Віссаріонов Вячеслав Олександрович К19 3 30.06.2019
8
Вітенко Ілля Вікторович К19 21 30.06.2019
9
Вуєв Володимир Володимирович К19 4 30.06.2019
10 Галіцин Станіслав Вікторович К20 64 02.03.2020
11
Гаркуша Юрій Васильович К19 5 30.06.2019
12 Гречун Віталій Володимирович К20 54 02.03.2020
13
Гринь Олександр Володимирович К19 6 30.06.2019
14 Дедушинський Дмитро Анатолійович К20 55 02.03.2020
15 Драгомищенко Олег Семенович К19 22 30.06.2019
16 Дяченко Євген Анатолійович К20 56 02.03.2020
17 Жиленко Станіслав Анатолійович К20 65 02.03.2020
18 Залізнюк Вікторія Петрівна К20 66 02.03.2020
19 Калашник Іван Ігорович К19 7 30.06.2019
20 Коваль Андрій Віталійович К19 23 30.06.2019
21 Кожевніков Олег Миколайович К19 24 30.06.2019
22 Кожухарь Іван Іванович К20 57 02.03.2020
23 Кузьменко Віталій В’ячеславович К20 58 02.03.2020
24 Махмутов Артур Олегович К19 8 30.06.2019
25 Міснік Олександр Костянтинович К19 9 30.06.2019
26 Олійник Руслан Олександрович К19 10 30.06.2019
27 Павленко Микола Володимирович К19 11 30.06.2019
28 Почеренюк Владлен Валерійович К19 18 30.06.2019
29 Рябчиць Іван Васильович К20 59 02.03.2020
30 Сергієнко Володимир Федорович К19 25 30.06.2019
31 Сис Василь Вячеславович К20 60 02.03.2020
32 Смола Ігор Анатолійович К20 61 02.03.2020
33 Статьєв Сергій Миколайович К20 67 02.03.2020
34 Сточний Володимир Володимирович К19 26 30.06.2019
35 Строков Артур Вікторович К20 62 02.03.2020
36 Таранов Олександр Олександрович К19 12 30.06.2019
37 Твердов Костянтин Олександрович К19 27 30.06.2019
38 Троіцький Артем Юрійович К19 28 30.06.2019
39 Турчин Сергій Олександрович К19 13 30.06.2019
40 Федорко Станіслав Миколайович К19 14 30.06.2019
41 Хлопов В’ячеслав В’ячеславович К19 15 30.06.2019
42 Цапко Олег Анатолійович К19 16 30.06.2019
43 Чупина Богдан Петрович К20 68 02.03.2020
44 Шерстюк Володимир Григорович К19 30 30.06.2019
45 Щербан Сергій Михайлович К19 29 30.06.2019
46 Юркевич Денис Анатолійович К19 31 30.06.2019
47 Юрченко Олександр Олександрович К19 32 30.06.2019
48 Якименко Артем Олегович К19 19 30.06.2019
49 Якубов Руслан Маркленович К20 63 02.03.2020
50 Яценко Ігор Ігорович К19 33 30.06.2019
Експлуатація суднових енергетичних установок
1 Волонтирь Олександр Вікторович К19 34 30.06.2019
2 Бажан Володимир Іванович К20 69 02.03.2020
3 Гавриловець Сергій Миколайович К19 35 30.06.2019
4 Голубєв Олександр Володимирович К19 37 30.06.2019
5 Гриценко Іван Олексійович К20 81 02.03.2020
6 Губський Євген Васильович К19 36 30.06.2019
7 Джогоров Моріс Талгатович К19 38 30.06.2019
8 Елоєв Владислав Валерійович К19 39 30.06.2019
9 Замараєв Микола Олексійович К20 70 02.03.2020
10 Захлистний Костянтин Геннадійович К20 71 02.03.2020
11 Зуб Андрій Валерійович К20 72 02.03.2020
12 Ісправніков Віталій Віталійович К19 40 30.06.2019
13 Карпов Олександр Григорович К19 41 30.06.2019
14 Коржов Павло Юрійович К20 73 02.03.2020
15 Куліков Марк Андрійович К20 74 02.03.2020
16 Левчук Сергій Вікторович К19 42 30.06.2019
17 Михайлов Олександр Олександрович К19 43 30.06.2019
18 Ногачевський Олексій Євгенович К19 44 30.06.2019
19 Попов Олександр Олегович К20 75 02.03.2020
20 Радевич Сергій Юрійович К19 45 30.06.2019
21 Славич Дмитро Васильович К20 76 02.03.2020
22 Старущенко Валерій Валентинович К20 77 02.03.2020
23 Суботінов Володимир Володимирович К19 46 30.06.2019
24 Тимофієв Віталій Сергійович К19 47 30.06.2019
25 Фоменко Олександр Олексійович К19 48 30.06.2019
26 Чалий Валерій Вікторович К19 49 30.06.2019
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
1 Гібенко Євген Вікторович К19 50 30.06.2019
2 Лавриненко Роман Павлович К19 51 30.06.2019
3 Кривенко Сергій Вікторович К20 79 02.03.2020
4 Кузьмін Максим Сергійович К20 80 02.03.2020