Admiral Ushakov Maritime Institute

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Абітурієнтові
Студентові
Курси для плавскладу

Новини інституту

20/01/2021, 11:40
Міжнародна науково-практична конференція ІІІ Ушаковські  читання Науково-практична конференція ІІІ Ушаковські читання «Річковий та морський транспорт:стан, проблеми, перспективи» відбулася 22-23 грудня 2020 року (онлайн). Запрошення прийняти участь в конференції отримали науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, методисти інститутів післядипломної освіти, студенти та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти. У програмі було визначено основні напрями роботи конференції: •       ...
07/02/2020, 12:37
24 січня 2020р. відбулося чергове засідання круглого столу. У порядку денному  було окреслено актуальні питання для вищої освіти в Україні і, відповідно, для нашого закладу вищої освіти. В центрі уваги постали наступні питання: 1. Проблеми вищої освіти в Україні в контексті глобалізації. 2. Академічна доброчесність як один із чинників забезпечення якості освіти. 3. Пропозиції здобувачів вищої освіти щодо поліпшення освітньої програми. Розмова була про те, що освіта є одним з найважливіших...
27/12/2019, 15:14
Науково-практична конференція Другі ушаковські читання «Річковий та морський транспорт: стан, проблеми, перспективи» відбулася 20-21 грудня 2019 року у приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара з якою наш навчальний заклад співпрацює вже кілька років. Робота конференції стартувала з виступу ректора інституту П’ятакова Едуарда Миколайовича – кандидата технічних наук, професора, дійсного члена (академіка) Міжнародної кадрової академії який привітав присутніх та висловив...

 

Admiral Ushakov Maritime Institute
Морський інститут ім. адм. Ушакова


Запрошує на навчання на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти за наступними освітніми програмами:

Судноводіння;
Експлуатація суднових енергетичних установок;
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики.

 

Ми готуємо професійних моряків, які будують успішну кар‘єру на суднах світового флоту.
Наші випускники - це провідні морські фахівці, які працюють на різних типах суден іноземних та вітчизняних судновласників.
Морський інститут - це сучасна навчальна база, яка відповідає вимогам Міжнародної конвенції STCW-78, з поправками, та має:

Навігаційні навчально-тренажерні комплекси;
Судномеханічні навчально-тренажерні комплекси;
Електромеханічну навчально-лабораторну базу: електротехніки, електроніки, схемотехніки та силової електроніки.

Навчальну практику, плавальну практику студенти проходять на суднах вітчизняних та іноземних компаній.

 

Здобувачі освіти мають можливість постійного вивчати англійську мову за міжнародними стандартами та отримати сертифікат В2.

Морський інститут надає можливість стажування та навчання в морських навчальних закладах Європейського союзу за програмою подвійних дипломів, що дає право на отримання робочих дипломів (Certificate of competency) в країнах ЄС.

Студенти приймають участь в міжнародних конкурсах та конкурсах на отримання грантів для навчання від іноземних судновласників.
Активне спортивне студентське життя з водними видами спорту.
Наші випускники користуються великим попитом серед іноземних судновласників та працюють на суднах по всьому світу.

 

Термін навчання: 3 роки 10 місяців – на базі повної загальної середньої освіти, 2 роки 10 місяців – на базі раніше отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, молодший бакалавр.

 

Звертатися за адресою: м. Херсон, вул. Дружби, 4
(050) 837 33 77
(0552) 262883

 

 

 

Вітання  з Днем  науки

Шановні друзі!

Вітаю Вас з професійним святом- Днем науки!

Досягнення у науковій сфері  є рушійною силою прогресу, майбутнього процвітання та добробуту будь якого суспільства. Науково-педагогічні працівники нашого інституту, не зважаючи на складні умови, в яких відбувається становлення нашого навчального закладу, завжди знаходяться у творчому пошуку, здійснюють свою наукову діяльність  День науки  - свято, яке об'єднує в наукову спільноту всіх учених.

Бажаю колективу інституту творчої наснаги, перемог, нових наукових досягнень , міцного здоров'я, миру та добробуту Вашим рідним.

З повагою

Ректор  Морського інституту

к.т.н.,професор Е.М.П'ятаков

15  травня 2021р

 

 


Ласкаво просимо до Морського інституту післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова!


Багато з вас зараз стоїть перед складним вибором -з якою професією пов'язати своє майбутнє. Цей вибір дуже відповідальний. Саме тому він повинен бути максимально зваженим та обдуманним. Для молодих людей, які обрали професію моряка, робота на судах - це поклик серця, сенс життя. Але той, хто з дитинства мріє про подорожі в далекі країни і пізнання нового, повинен пройти навчання в спеціальних учбових закладах, а потім набувати практичний досвід на судах будь-якого типу. Однак абітурієнти і не здогадуються наскільки  складна і різноманітна романтична морська наука.

Наш навчальний заклад увібрав у себе неосяжний досвід підготовки та  формування спеціаліста морського профілю у найкращих традиціях. Долучаючись до нашої студентської  сім'ї  молода людина  отримує доступ до таємниць майбутньої професії. Навчальний процес відкриє двері у професійне життя в морській галузі тим, хто хоче стати класним спеціалістом.  

Ми дуже раді Вам, майбутні капітани, штурмани, механіки! І ми впевнені, що зустрінемося з Вами в аудиторіях нашого інституту вже найближчим часом!

 

Про інститут

 

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова, (минула назва — Херсонська філія приватного вищого навчального закладу «Інститут післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр») був створений 21 лютого 2000 року з метою забезпечення високоякісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації моряків, працюючих на суднах українських та іноземних судновласників.

Навчальний процес в інституті проводиться відповідно до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 1978 року, зі змінами, ISM-code, ISPS-code, та рекомендацій ІМО, національних вимог та вимог судноплавних компаній із наданням усіх необхідних морських документів.

Факультет «Підготовки та післядипломної освіти фахівців морської індустрії» Морського інституту проводить підготовку студентів за спеціальністю 271 «Річковий  і морський транспорт»-  за спеціалізаціями:

«Судноводіння»

«Експлуатація суднових енергетичних установок»

«Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики»

Освітньо-кваліфікаційний рівень — бакалавр ( Наказ МОН №1397Л від 30.06.2016р;  Наказ МОН №1405Л від  12.07.2016р.) Термін навчання на базі повної загальної середньої освіти – 4 роки; на базі освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст» — 3 роки.  Підготовка здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Відділення професійно-технічної освіти факультету здійснює підготовку моряків за робітничими професіями на базі повної загальної середньої освіти:

7241 «Електрик судновий»

8340 «Моторист (машиніст)

8340 «Матрос»

5122 «Кухар судновий»

5123 «Бармен» 

Термін навчання за професіями – від 22 до 28 тижнів.

 

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» в процесі навчання використовує сучасне навчально-тренажерне обладнання для оптимізації рівня підготовки та підвищення кваліфікації плавскладу відповідно до актуальних вимог національних та іноземних судновласницьких компаній.

У 2002 році був встановлений інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, який включає 8 навігаційних мостів, працюючих в одному віртуальному просторі.  Комплекс є інтегрованою системою, яка імітує навігаційний місток, оснащений найсучаснішим обладнанням, що включає радари, систему електронної картографії, модуль контролю за судновою енергетичною установкою, комплекс апаратури ГМЗЛБ, модуль радіонавігаційних систем, систему контролю навантаження судна .

У 2006 році було створено машинне відділення (тренажер) для трьох типів судів. Тренажер розроблений для проведення навчання та напрацювання навичок несення вахти в машинно-котельному відділенні і на центральному посту управління сучасного судна.

На даний час викладацький склад Морського інституту налічує близько 100 досвідчених і висококваліфікованих кадрів різних рангів і спеціальностей.

Досвідчений та кваліфікований викладацький склад інституту забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації для моряків - фахівців морського транспорту і промисловості.

Доброзичлива атмосфера і сервіс дають можливість студентам і слухачам повністю зосередитися на навчальному процесі.

Якість та висока ефективність навчання забезпечуються у першу чергу:

-сучасними та гнучкими учбовими програмами;

-досвіченими та компетентними викладачами та інструкторами;

-спеціалізованими сучасними тренажерами на новітнім судовим обладнанням для гарантування відповідного рівня підготовки та підвищення кваліфікації моряків.

Наш заклад виконує високоякісну підготовку та перепідготовку працівників морської індустрії, що гарантує високий попит на наших фахівців на міжнародному рівні.

Заклад також гарантує висококваліфіковану безкоштовну консультацію по будь-яким питанням щодо морських документів для командного та рядового плавскладу.

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» постійно враховує останні національні і міжнародні вимоги, як для підготовки моряків, так і для гарантування безпеки судноплавства і захисту морського середовища в усьому світі. Навчальна база постійно оновлюється та включає нові програми та курси згідно з вимогами Міжнародної Конвенції ПДМНВ 78 з поправками. Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» тісно співпрацює з: Морський універсітет «Одеська морська академія», Херсонської державною морською академією, Інститутом післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр», «V.Ships», та численними морськими агентствами і судноплавними компаніями.

 

Круглий стіл «Здобуття вищої освіти: зміни, тенденції, перспективи»

24 січня 2020р. відбулося чергове засідання круглого столу. У порядку денному  було окреслено актуальні питання для вищої освіти в Україні і, відповідно, для нашого закладу вищої освіти. В центрі уваги постали наступні питання:

1. Проблеми вищої освіти в Україні в контексті глобалізації.

2. Академічна доброчесність як один із чинників забезпечення якості освіти.

3. Пропозиції здобувачів вищої освіти щодо поліпшення освітньої програми.

Розмова була про те, що освіта є одним з найважливіших чинників, які реально визначають майбутнє нації. Тільки та країна, в якій інтелектуальні професії стали масовими, а інвестиції у розвиток людського потенціалу – найвагомішими і найефективнішими, може стати повноцінним учасником глобальної політики, економіки і культури. Якщо поглянути на країни світових лідерів, то практично всі вони у свій час зробили ставку освіту і науку.

Потреби змін у системі освіти зумовлені низкою факторів міжнародного характеру. Процеси глобалізації потребують формування єдиного ринку праці і тим самим вимагають універсалізації освіти, яка повинна проявлятися в:

1)максимальному наближенні змісту навчання;

2)створенні єдиної системи виміру засвоєних знань;

3)досягненні співмірності етапів навчання (бакалавр, магістр, доктор).

Найважливішим критерієм ефективності діяльності вищої освіти і науки загалом і нашого закладу вищої освіти зокрема є попит на фахівців на ринку праці.

 В  процесі неформального спілкування здобувачі вищої освіти надали свої пропозиції щодо поліпшення освітніх програм «Судноводіння» та «Експлуатація суднових енергетичних установок». Свої обґрунтовані зауваження та побажання висловлювали Анатоленко Євген (група з251), Строков Артур (група з151),  Сис Василь (група з151), Рябчицяь Іван (група з151), Захлистний Костянтин (група з251), Дяченко Євген (група з151).

Круглий стіл викликав щире спілкування, бажання удосконалити освітній процес. Інформацію та побажання, які ми отримали від здобувачів вищої освіти, ухвалили прийняти до відома та по можливості враховувати пропозиції під час внесення змін до освітніх програм.

Голова студентської ради Пітеров Ілля запропонував усі побажання викласти на сайті нашого навчального закладу. У подальшому спілкуванні відбувся обмін думками та пропозиціями щодо удосконалення якості надання освітніх послуг здобувачам освіти, які навчаються у нашому інституті